PROWADZIMY SPRZEDAŻ FILMÓW Z NASZYCH ZASOBÓW. ZAINTERESOWANCH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY UWAGA!!! POSIADAMY JESZCZE DOŚĆ DUŻY ZBIÓR FILMÓW NA KASETACH VHS. SPRZEDAJEMY JE PO 5 ZŁ OD SZTUKI. ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY
Moje rezerwacje
Newsletter
zapisz wypisz
wypożyczalnia video Kraków
poleć znajomemu stronę

 

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI ?VIDEO-FILM?
 
 
1)      Aby zapisać się do wypożyczalni należy mieć ze sobą DOWÓD OSOBISTY (dokument obowiązkowy) oraz inny dokument potwierdzający tożsamość (np. prawo jazdy, legitymację studencką, paszport, itp.)
2)      Zapisanie się do wypożyczalni jest bezpłatne. Klient otrzymuje tzw. IDENTYFIKATOR, na którym znajduje się Jego indywidualny numer identyfikacyjny.
3)      Przy zapisie każdy klient wypożyczalni może upoważnić inne osoby (z imienia i nazwiska) do korzystania z jego indywidualnego konta członkowskiego, ale tym samym bierze na siebie odpowiedzialność za ewentualne straty lub zadłużenia wykonane na koncie przez te upoważnione osoby.
4)      W niektórych, szczególnych przypadkach, wypożyczalnia zastrzega sobie prawo do ustanowienia kaucji (zastawu) na wypożyczone przez klienta tytuły, która uzależniona jest od wartości rynkowej płyty. Kaucja jest zwracana w momencie oddania wypożyczonej płyty.
5)      Cennik wypożyczalni skalkulowany został według stawki dobowej. Jeżeli klient wypożycza na dłużej niż na jedną dobę, to ? przy opłacie z góry- każda następna doba jest tańsza o 50%. Zwrot po uzgodnionym terminie kosztuje 100% stawki dobowej, liczonej za każdy dzień zwłoki.
6)       W cenniku znajdują się też abonamenty rabatowe oraz zniżkowa KARTA   VIDEO ważna 365 dni od daty jej wykupienia.
7)      Istnieje możliwość dokonywania REZERWACJI każdego tytułu osobiście, telefonicznie lub drogą mailową.
8)      Na życzenie klienta, możliwe jest telefoniczne powiadomienie, że rezerwacja jest już do odbioru.
9)      Wypożyczalnia czynna jest przez 365 dni w roku, w godzinach od 10.00- 22.00. Zmiany godzin otwarcia obowiązują tylko w:
?         WIGILIĘ:            od 10.00 do 17.00
?        SYLWESTRA:      od 10.00 do 20.00
?         NOWY ROK:        od 12.00 do 22.00
10)  W przypadku uszkodzenia lub zgubienia płyty, zerwania lub uszkodzenia plomb dystrybutora lub wypożyczalni, klient zobowiązany jest do zwrotu kosztów zakupu danej płyty według cennika dystrybutora, z licencją do wypożyczania.
11)  Klient zobowiązany jest do powiadomienia osobiście lub telefonicznie wypożyczalni o zmianie adresu, numeru telefonicznego lub ewentualnym zgubieniu (kradzieży) karty identyfikacyjnej. W przypadku szkody zaistniałej wskutek nie powiadomienia wypożyczalni o zagubieniu identyfikatora, klient ponosi pełną odpowiedzialność za zaistniałe ewentualne szkody.
 
                                                                                                                     
                                                                                                                      VIDEO- FILM

 


Brak danych wypożyczalnia video Kraków
Kontakt
Wypożyczalnia Płyt DVD i Blu-ray DISC
Video-Film
Kraków, ul. Kalwaryjska 20
kom. +48 509 856 414


Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek - piątek 15.00 - 19.00
sobota, niedziela i święta
nieczynne

wypożyczalnia video Kraków
copyright ©Video-Film Kraków